Yaralarımızı birlikte saracağız

Büyük Birlik Partisi (BBP )Doğanşehir Belediye Başkan Aday Adayı Yalçın Arıcak, Doğanşehir, Büyük Birlik Partisi ile yeniden şekilleneceğini belirterek, '6 Şubat depreminin bıraktığı tahribatı el birliğiyle ile üstesinden gelip, yaralarımızı birlikte sarıp iyileşeceğiz' dedi.

Yaralarımızı birlikte saracağız
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Büyük Birlik Partisi (BBP )Doğanşehir Belediye Başkan Aday Adayı Yalçın Arıcak, seçim çalışmalarını Sürgü mahallesinde yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Yaralarımızı birlikte saracağız

Arıcak, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada; “Bizler Büyük Birlik Partisi olarak, İlçe Başkanımız Yasar Toraman ile Sürgü Mahallesinde esnaflarımızı ziyaret ederek hoş sohbetlerimiz oldu.  Allah nasip ederse bizler göreve geldiğimizde sözümüz sözdür ve Sürgü'lü esnaflarımıza ve halkımıza şu sözlerimiz olmuştur. Ben Hakk'a kul, sizlere hizmetkâr olmaya adayım. Allah’ın izni ile Doğanşehir bizim ile yeniden şekillenip yenilenecek 6 Şubat depreminin bıraktığı tahribatı el birliğiyle ile üstesinden gelip, yaralarımızı birlikte sarıp iyileşeceğiz. Doğanşehir de sosyal yaşam olarak yapılaşma depreme dirençli yeni yapılar, yaşanılabilir güvenilir evler ve iş yerleri inşa edeceğiz. Tarımda, hayvancılıkta, Sosyal ve ekonomik alanlarda hep bir adım önde olup Doğanşehir ilçemizin ve yine mahallerimizi en iyi koşullarda yaşam kalitesini sağlamak beldemizi örnek bir ilçe haline getirene dek çalışıp, her türlü hizmeti siz birbirinden değerli hemşerilerimizin takdirine sunacağız. Bizleri canı gönülden dinleyen ve karşılayan Sürgü'lü hemşerilerimize göstermiş oldukları ilgi alaka ve samimiyetleri için yürekten teşekkür eder saygılarımızı sunarız, Allah hepinizden razı olsun inşallah” şeklinde konuştu.

Yaralarımızı birlikte saracağız