Malatyalılar 27 Ocak tarihini sabırsızlıkla bekliyor

AK Partinin Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sami Er oldu. Şimdi gözler ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmasında. Konu ile ilgili ERTV'ye açıklamalarda bulunan AK Parti Malatya İl Teşkilatı, AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er ile yapılacak olan istişareler sonucu, ilçeler için aday olunmasına karar verilen isimlerin 27 Ocak Cumartesi Günü Malatya'da açıklanacağını söyledi.

Malatyalılar 27 Ocak tarihini sabırsızlıkla bekliyor

Malatya Yenises'ten Burhan Karaduman'ın haberine göre, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Sami Er’i açıkladı. 18 Ocak’ta AK Parti’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nın belirlenmesi sonrası gözler ilçe belediye başkan adaylarının açıklanacağı tarihe çevrildi.

AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören, AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Başkanı Mahmut Boyraz, AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanı Esin Tanrıverdi, AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er’i karşılama töreninde konu ile ilgili ERTV’ye açıklamalarda bulundular. 

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er ile yapılacak olan istişareler sonucu, ilçeler için aday olacak isimler belirlenecek. 27 Ocak Cumartesi Günü AK Parti Genel Başkan Yardımcılarının katılımı ile ilçe belediye başkan adayları Malatya’da açıklanacak.