Malatya'da o mahalle doğalgaz ile buluşacak!

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Alişar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek mahallelinin sorun ve sıkıntılarını dinledi. Başkan Taşkın, 'Kışa girmeden Alişar Mahalle'mizi doğalgaz ile buluşturacağız' dedi.

Malatya'da o mahalle doğalgaz ile buluşacak!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Alişar Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen Taşkın, doğalgaz sorununa ilişkin, “Kışa girmeden Alişar Mahalle’mizi doğal gaz ile buluşturacağız” dedi.

“Var gücümüzle çalışıyoruz”

Alişar doğalgaz ile buluşacak!

Belediye hizmetlerini yürütürken ilçe sakinlerinin fikirlerine ve taleplerine önem verdiklerini ifade eden Taşkın, “Mahallemizin sorunlarını gelip yerinde dinlemek, yerinde tespit etmek, beraber istişare etmek daha sağlıklı oluyor. İlk ağızdan hem mahalle muhtarı hem hemşehrilerimizin ağzından sorunları dinlemek daha verimli. Birinci sorun doğal gaz. Son olarak doğal gazın buraya gelmesi için meclis kararı aldık. Büyükşehir’e gönderdik; şu anda büyükşehir meclisinde bu kararı almak için çalışıyoruz. İnşallah bu sorunu aşacağız hep birlikte. Doğal gaz yetkililerini davet ettik, geldiler. Mahallemizin durumuyla ilgili bilgi alış verişinde bulunduk. Bu sene inşallah kışa girmeden doğal gaz ile Alişar Mahalle’miz buluşmuş olacak. Biz bir an önce mahallemizin doğalgaz ile buluşmasını istiyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana, her mahalleye eşit hizmet götürmek ve halkımızın beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sadece Alişar Mahalle’miz için değil, tüm mahallelerde kapsamlı çalışmalar yürüterek her alanda vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için ellerimizden gelenin en iyisini yapıyoruz; yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.