Kırsal bölgeler kalkındırılacak!

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı İlhan Geçit, 'Kırsal bölgelerimizi kalkındırmak ve güzel yatırımlarla buluşmasını sağlamak temel vazifelerimiz arasında yer almaktadır. İlçemizin her noktasının daha ferah, daha güzel ve daha iyi şartlara ulaşması için gereken ne varsa yerine getireceğiz' dedi.

Kırsal bölgeler kalkındırılacak!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı İlhan Geçit, ‘Başkanım Yanımda’ Projesi kapsamında mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda, Yeşilyurt ilçesi Şahnahan Mahallesi’ni ziyaret eden Geçit, Şahnahan’ın zenginliklerini öne çıkarmak için hizmetler yapılacağını ifade etti.

Kırsal bölgeler kalkındırılacak!
Şahnahan Mahallesi’nde gerçekleşen istişare ve değerlendirme toplantısında kırsal bölgelere yönelik iyileştirme, yenileme ve dönüşüm yatırımlarını anlatan Geçit, planlanan yatırımlar üzerine mahalle sakinlerini bilgilendirdi.

Kırsal bölgeler kalkındırılacak!

Şahnahan Mahalle Muhtarı Müslüm Akbulut ise, göreve geldiği günden beri vatandaşlarla bir arada olmaya özen gösteren Yeşilyurt Belediye Başkanı İlhan Geçit’ e sonuna kadar güvendiklerini ve ilettikleri taleplerin çözüme kavuşacağına inandıklarını söyledi.

Kırsal bölgeler kalkındırılacak!

“Verimli Toplantılar Yapıyoruz”

‘Başkanım Yanımda’ Projesi kapsamında düzenledikleri mahalle toplantılarının oldukça verimli geçtiğini vurgulayan Geçit, Yeşilyurt’u topyekün ayağa kaldırmak için harekete geçtiklerini dile getirerek şunları söyledi: “ Mahalle toplantılarımız gayet verimli ve güzel bir şekilde ilerliyor. Göreve geldiğimiz zaman ‘vatandaşlarımızın sesine kulak vereceğiz, ilçemizi el birliğiyle, omuz omuza vererek  güçlü bir şekilde ayağa kalkması ve geleceğe daha umutla bakması için hep birlikte kenetleneceğiz’ şeklinde verdiğimiz sözü bu tür buluşmalarla yerine getirmiş oluyoruz. Biz yaşadığımız sorunların üstesinden ancak bir ve beraber hareket edersek gelebiliriz. Çözüm odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz, vatandaşlarımızın sesine kulak veriyoruz. Onların talep ve istekleriyle yatırımlarımıza yön vereceğiz. Mahalle toplantılarımızdan çok güzel sonuçlar elde ediyoruz. Sorunları yerinde öğrenip kararlarımızı daha hızlı alıyoruz. Talepleri yerine getirmek için ilgili kurumlarımızla planlı ve koordineli çalışıyoruz. Toplantılarımızda iletilen sorunları rapor haline getirip, kendi aramızda toplantılar yaparak sorunlara kalıcı çözümler getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bugün Şahnahan’dayız, bu bölgenin tüm ihtiyaçlarını teker teker ele aldık, gerek belediye olarak gerekse de ilgili kurum idarecilerimiz yapılacak hizmetler üzerine vatandaşlarımızı bilgilendirdik. Ayrıca, gelecekteki projelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi paylaşımında bulunduk.  Şahnahan gerek tarımsal potansiyeli gerekse mesire alanlarıyla çok güzel bir bölgemiz, buranın zenginliklerini ön plana çıkarmak içinde farklı alanlarda hizmetler yapacağız. Yeşilyurt’u yeniden ayağa kaldırma hedeflerimizin hayata geçmesinde vatandaşlarımızın destek ve katkısı çalışmalarımıza ayrı bir güç katıyor. Kırsal bölgelerimizi kalkındırmak ve güzel yatırımlarla buluşmasını sağlamak temel vazifelerimiz arasında yer almaktadır. İlçemizin her noktasının daha ferah, daha güzel ve daha iyi şartlara ulaşması için gereken ne varsa yerine getireceğiz.”

Kırsal bölgeler kalkındırılacak!