O mahalleler yatırımlara kavuşacak!

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesi Horata, Konak ve Banazı mahallelerinde devam eden yol iyileştirme çalışmalarını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı İlhan Geçit, doğal güzellikleri ile öne çıkan bu mahallelerin hak ettiği yatırımlara kavuşacağını belirtti.

O mahalleler yatırımlara kavuşacak!

Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr.İlhan Geçit, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Cüreoğlu ile birlikte Horata, Konak ve Banazı Mahallelerinde devam eden yeni dönem yatırımlarını inceledi. İnceleme esnasında vatandaşlarla da sohbet eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr.İlhan Geçit, doğal zenginliklere sahip Horata, Konak ve Banazı mahallelerinin hak ettiği yatırımlara teker teker kavuşacağını söyledi.

O mahalleler yatırımlara kavuşacak!

Ziyarete eşlik eden Konak Mahalle Muhtarı Cahil Işıldak, Horata Mahalle Muhtarı Mehmet Çiçek ile Banazı Mahalle Muhtarı Ali Sezer, “Mahallelerimizin taleplerine karşı çözüm üreten Belediye Başkanımıza ve ekiplerine teşekkür ediyoruz, yol yenileme ve yeşil alanlarımızın düzenlenmesine yönelik çalışmalardan memnuniyet duyuyoruz. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

O mahalleler yatırımlara kavuşacak!

Kaliteli yatırımlarla Yeşilyurt’un dört bir tarafının yaşam standartını yükseltmeye devam ettiklerini hatırlatan Geçit, ise “İlçemizin dört bir tarafını güzel, kaliteli ve modern yatırımlarla donatarak hemşehrilerimizin daha ferah alanlarda yaşaması için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzün değerli çalışanları planlamaya alınan hizmetleri teker teker vatandaşlarımızın emrine sunuyorlar. Doğal güzellikleri ve mesire alanlarıyla vatandaşlarımızın en fazla tercih ettiği, tarihi ve turistik yaşam alanlarımız içerisinde yer alan Horata, Konak ve Banazı mahallelerimizi hak ettiği güzel yatırımlarla buluşturuyoruz. Ekiplerimiz bir yandan alt yapı ve aşırı kullanımdan dolayı yıpranan yolların bakım ve onarımlarını yaparken diğer taraftan çevre düzenleme çalışmalarıyla bölgenin var olan sosyal ve doğal güzelliklerinin muhafaza edilmesini sağlıyorlar. Bizler tüm yaşam alanlarımızın aynı düzeyde gelişmesi ve kalkınması için çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin yaşadıkları mahallelerde huzur ve güven içerisinde bir hayat sürmesi için 7/24 sahadayız, yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Hizmetlerimizin başarıyla yerine ulaşmasında desteklerini eksik etmeyen muhtarlarımıza ve sıcak havaya rağmen çalışmalarını aksatmadan sürdüren kıymetli mesai arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.