Antepli 4 çeşit yemeği 40 TL'ye yiyor Malatyalı tavuk dürüme 100 TL veriyor 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara uygun fiyata kaliteli yemek imkanı sunan 'Haydi Sofraya' projesiyle kentteki hizmet noktalarını artırıyor. Proje ile Antepliler 4 çeşit yemeği 40 TL'ye yiyebilirken Malatya'da tavuk dürümün 100 TL'ye satılması tepkilere neden oldu. Bir çok esnafın konteynerde kira ödemeden çalıştığını belirten vatandaşlar benzeri uygulamanın Malatya'da da gerçekleştirilmesini istiyor.

Antepli 4 çeşit yemeği 40 TL'ye yiyor Malatyalı tavuk dürüme 100 TL veriyor 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, "Haydi Sofraya" projesinin başarılı başlangıcının ardından şube sayısını artırma kararı aldı. Yeni şubeler; Gaziantep Üniversitesi civarı, Küsget, Düztepe ve Gazikent'te açılacak. Bu sayede, daha fazla vatandaş uygun fiyata kaliteli yemek imkanından faydalanabilecek.
Ekonomik ve hijyenik, 4 çeşit yemek sadece 40 lira

"Haydi Sofraya", sunduğu ekonomik menülerle dikkat çekiyor. Mekanda 4 çeşit yemek sadece 40 lira karşılığında sunuluyor. Öğle servisi 12.00-13.30 saatleri arasında, akşam servisi ise 17.30-19.30 saatleri arasında yapılıyor.

Hem hijyenik hem de ekonomik olan bu hizmet, Gazi şehirlilerden büyük beğeni topluyor. Belediyenin bu projesi, sadece uygun fiyatlı yemek sunmakla kalmayıp aynı zamanda sağlıklı ve dengeli beslenme imkanı da sağlarken Malatyalılar benzeri uygulamanın Malatya'da da uygulanmasını talep ediyor.