'Battalgazi mahzun bırakıldı' 

Yeniden Refah Partisi Battalgazi Belediye Başkan adayı Ayetullah Geçen 18 Şubat Pazar günü Sivas Caddesi'nde düzenlenen 4. Seçim Ofisini büyük bir katılımla açtı. Seçim ofisi açılışında kalabalığa konuşarak, Mevcut yöneticilerin Battalgazi halkını mahzun bıraktığı, halkın hakkını israf ettiği ve haklarını gasp ettiği konusunda sert eleştirilerde bulundu.

'Battalgazi mahzun bırakıldı' 
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeniden Refah Partisi Battalgazi Belediye Başkan adayı Ayetullah Geçen, 4. seçim ofisini büyük bir katılımla açtı.

Battalgazi mahzun bırakıldı' Kalabalığa seslenen Geçen, mevcut yönetimi sert bir dille eleştirdi. Geçen, mevcut yöneticilerin Battalgazi halkını mahsun bıraktığını, haklarını israf ettiğini ve gasp ettiğini söyledi.

Battalgazi mahzun bırakıldı' Geçen, göreve geldiklerinde vatandaşların haklarını iade edeceklerini sözünü verdi.

Depremden kaçanlar aday gösterildi

Battalgazi mahzun bırakıldı' 

Geçen, deprem döneminde Malatya'yı terk eden kişilerin aday adayı olarak gösterilmesini eleştirdi. Malatya'nın sorunlarından habersiz ithal adaylara karşı, Malatya'nın evladı olarak aday olduğunu vurguladı.

Battalgazi mahzun bırakıldı' 

Hükümete sert eleştiriler

Geçen, Battalgazi'de deprem döneminde sahada çalışan aday adaylarının neden göz ardı edildiğini sordu. Mevcut yönetimin Battalgazi'ye hizmet etmediğini ve AK Parti'nin gölgesinde kaldığını savundu.

Battalgazi mahzun bırakıldı' 

Her hafta bir seçim ofisi

Geçen, her hafta bir seçim ofisi açacaklarını ve Battalgazi'ye manifesto sunacaklarını söyledi. Geçen'in konuşması Battalgazi halkı tarafından büyük destek gördü ve seçim atmosferine yeni bir heyecan katıldı.

Battalgazi mahzun bırakıldı'