Yeşilyurt kaderine terk edilmiş!

Yeniden Refah Partisi Malatya Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, 'Yeşilyurt'un Gündüzbey, Konak ,Yakınca ve Dilek Mahalleleri maalesef kaderine terk edilmiş durumda.Yeşilyurt'ta yıkılacak birçok bina, ev ve  iş yeri var. Yıkılan binaların enkazı bile çoğu yerde taşınmamış duruyor' dedi.

Yeşilyurt kaderine terk edilmiş!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, seçim çalışmaları kapsamında Yeşilyurt’un ,Gündüzbey, Konak ,Yakınca ve Dilek Mahallelerinde seçim çalışmalarını sürdürdü. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Aslan, Yeşilyurt’un kaderine terk edildiğini belirterek, “Yeşilyurt’un Gündüzbey, Konak ,Yakınca ve Dilek Mahalleleri maalesef kaderine terk edilmiş durumda. Daha yıkılacak birçok bina, ev ve iş yeri var. Yıkılan binaların enkazı bile çoğu yerde taşınmamış duruyor. 

Yeşilyurt kaderine terk edilmiş!

İktidarın milletvekillerine ve siyasilerine soruyorum; siz yaklaşık 6Şubat Depreminin üzerinden yaklaşık 13,5 ay geçmiş bu bölgeye bir çivi bile çakmamışsınız. Bundan sonramı çakacaksınız. Yeşilyurtlu  Malatyalı esnafımızı vatandaşımızı 21 metrekare  konteynerde kalmaya mahkûm etmişsiniz. Yeşilyurtlu vatandaşımız ve  esnafımız 13,5 aydır derdini anlatacak yer bulamamaktan şikâyetçi. İktidarın Malatyalı siyasileri siz Şeyh Edibali’nin “Milleti yaşat ki devlet yaşasın" anlayışından çok uzak kalmışsınız” ifadelerini kullandı.

Yeşilyurt kaderine terk edilmiş!
Malatya ayağa kalkmadıkça kazanmasının bir anlamı olmayacağını kaydeden Aslan, şunları söyledi: “Malatya ve millet ayağa kalkmadıkça benim kazanmamın, partimin kazanmasının hiç bir anlamı ve önemi yok. Bizim derdimiz Yeşilyurt'un, Malatya'nın kazanması. Yeter ki milletimiz eski günlerine dönsün depremin etkilerini üzerinden atsın. Sizlerin huzurunda söz veriyorum biz kazansakta  kazanmasakta ekibimle birlikte  her türlü bu memlekete bu millete hizmet etmeye hazırız. Yeşilyurtluların ve Malatyalıların menfaatleri bizim için her şeyin üzerindedir. Seçimlere tam 1 hafta kaldı. Bir daha pişman olmamak, bir daha keşke dememek için 31 Mart sabahı sandıklara gittiğinizde size bu hayatı bu zulmü reva gören zihniyete gereken dersi vermek için elinizi vicdanınıza koyarak sandıklarda en demokratik hakkınız olan oyunuzu kullanın.”