Vatandaşlarımızın yanındayız

Vali Ersin Yazıcı'nın eşi Hanife Yazıcı, vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi. Yazıcı, vatandaşlara destek vererek yanlarında olacaklarını söyledi. 

Vatandaşlarımızın yanındayız
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Hanife Yazıcı, Yeşilyurt ilçesinde ikamet eden aileleri ziyaret etti. Vatandaşların yanında olduğunu belirterek, ‘Sosyal yardımlaşmanın gelişmemiş olduğu toplumlarda başta huzur olmakla beraber yaşam kalitesi, insan sağlığı ve birçok sosyal gelişim geride kalır. Bu amaç doğrultusunda bizlerde devlet olarak, tüm vatandaşlarımıza her türlü desteği vererek yanlarında olmaya çalışıyoruz’ dedi. Hanife Yazıcı’yla beraber Yeşilyurt Kaymakamı Kutsal Baytak, 2. Ordu Komutanı Korg. Metin Tokel’in eşi Zennure Tokel, 2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümg. Tuncay Altuğ’un eşi Ayşe Altuğ, Koordinatör Kaymakam Tarık Emre Uşen, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal’ın eşi Feray Çankal, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ercan Altın’ın eşi Mukaddes Altın, Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü Bülent Hancı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Cevdet Tatar ve Yeşilyurt Sosyal Yardımlaşma Müdürü Sevgi Şahin, Yeşilyurt ilçemizde ikamet eden ailelere ziyaret gerçekleştirdi.

Vatandaşlarımızın yanındayız

Ziyaretleri esnasında Hanife Yazıcı, ailelerle bir süre sohbet ederek, onların sorun ve taleplerini dinledi. Devletin desteğini yanında hisseden aileler ise; Hanife Yazıcı ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini ifade ederek teşekkür ettiler.