Vali Aydoğdu Ergan Dağında incelemelerde bulundu

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, hafta sonu mesaisini kentte yapılan ve yapımı devam eden projeleri yerinde görerek denetledi.

Vali Aydoğdu Ergan Dağında incelemelerde bulundu

Erzincan il merkezine 17 kilometre uzaklıktaki Ergan Dağı Kayak Merkezinde İl Özel İdaresi tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Vali Aydoğdu’ya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri / Vali Yardımcısı Mehmet Emre Canpolat ve İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve İl Özel İdaresi birim amirleri eşlik etti.

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, Ergan Dağı Kayak Merkezinde incelemelerde bulunarak yapımı devam eden bungalov evler, karavan park yeri ve Ardıçlı Gölü kenarındaki çalışmaları yerince inceledi. Ergan Dağı Kayak Merkezinde devam eden çalışmalar ile ilgili olarak Vali Yardımcısı / İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emre Canpolat’tan bilgi aldı.

Vali Aydoğdu, Ergan Dağı Kayak Merkezi’nin Türkiye’nin en uzun ve en güzel pistlerine sahip olduğunu, tüm kayak severleri önümüzdeki kayak sezonunda da en iyi şekilde ağırlamak için gerekli çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Kayak Merkezi’mizi, kayak sezonu dışında da yerli ve yabancı turistlerin, hemşehrilerimizin 12 ay boyunca faydalanacağı bir merkez haline getirmenin gayreti içerisindeyiz. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” dedi.