Pes Etmiyoruz! Hedefimiz Her Sene Şampiyonaya Katılmak!

A Milli Takım ve Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Mert Günok, Türk halkının her şeyin en iyisini hak ettiğini belirterek, 'Hedef her sene şampiyonalara katılmak ve başarılı olmak olmalı' dedi.

Pes Etmiyoruz! Hedefimiz Her Sene Şampiyonaya Katılmak!

A Milli Takım ve Beşiktaş’ın başarılı kalecisi Mert Günok, Milli Takım’ın EURO 2024’ten elenmesinin ardından sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. Günok, turnuva boyunca çalışan tüm emekçilere teşekkür ederken, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Mert Günok: Pes Etmiyoruz! Hedefimiz Her Sene Şampiyonaya Katılmak!

Günok'tan Duygusal Paylaşım:

Milli Takım’ın tecrübeli file bekçisi, Avrupa Şampiyonası’nda ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, Türk halkının desteğiyle kendilerini evlerinde gibi hissettiklerini ifade etti. "Güzel ülkemin güzel insanları; Bizler, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çıktığımız Avrupa Şampiyonası’nda elimizden geleni yapmaya çalıştık. Sizinle beraber büyük hayaller kurduk. Gurbetteyken sizin desteğinizle kendimizi evimizde gibi hissettik. Gönül isterdi ki sonuna kadar gidelim ve bir hayali gerçeğe dönüştürelim, olmadı. Bunun için çok üzgünüz." dedi.

Emekçilere Teşekkür:

Günok, kamp boyunca çalışan tüm ekiplere teşekkür ederek, "Kamp boyunca bizlerin iyiliği için canı gönülden çalışan sağlık ekibimiz, malzemecilerimiz, mutfak çalışanlarımız, güvenlik çalışanlarımız ve diğer tüm emekçilerimize sonsuz teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Mert Günok: Pes Etmiyoruz! Hedefimiz Her Sene Şampiyonaya Katılmak!

Birlik ve Başarı Mesajı:

Kaleci Mert Günok, birlik ve beraberlik içerisinde başarının geleceğine inandığını vurguladı. "Bu takım sizlerin de desteğiyle çıtayı artık daha yukarıya koymalı. Futbolun bu kadar sevildiği güzel ülkemizde, başarı için yıllarca beklemek yerine, hedef her sene şampiyonalara katılmak ve başarılı olmak olmalı. Bunu başaracak gücümüz var. Yeter ki birlik olalım, birlik olduğumuzda neler başardığımıza bakalım." dedi.

Her Şeyin En İyisini Hak Eden Bir Ülke:

Mert Günok, açıklamasını "Güzel ülkemiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Ne mutlu Türk’üm diyene!" sözleriyle sonlandırdı.