Malatya'ya Atanan Vali'den Mesaj: 'Onurdur'

Kocaeli Valiliği'nden Malatya Valiliği'ne atanan Seddar Yavuz, 'Depremle büyük acılar yaşayan Malatyalı kardeşlerime hizmet etmek onurdur' dedi. Yeni görevine başlamadan önce duygularını paylaşan Yavuz, halka hizmet etmeye devam edeceğini belirtti.

Malatya'ya Atanan Vali'den Mesaj: 'Onurdur'

Diyarbakır, Malatya, Elazığ, Kocaeli ve Çanakkale Valiliklerine yeni atamalar yapıldı. Bu kapsamda, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Malatya Valiliği'ne atandı.

Malatya'ya Atanan Vali'den Mesaj: 'Onurdur'

Vali'den Açıklama:

Malatya’ya atanan Vali Seddar Yavuz, yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Malatya Valiliğine atanmış bulunmaktayım. Bilim, sanayi ve teknolojinin başkenti Kocaeli’ye 4 yıl hizmet etmekten onur duydum. Depremle büyük acılar yaşayan Malatyalı kardeşlerime hizmet etmek onurdur. Halka hizmet Hakk’a hizmet şiarı ile yorulmadan çalışmaya, yaraları sarmaya çalışacağız" dedi.

Teşekkür ve Hedefler:

Yavuz, "Güven ve takdirleri için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya’ya şükranlarımı sunuyorum. Rabbim emaneti taşıyabilmeyi nasip etsin" ifadeleriyle duygularını dile getirdi. Yavuz, yeni görevinde de halka hizmet etmeye devam edeceğini vurguladı.