'Malatya'mız zor günlerden geçti artık gülme vakti'
CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Veli Ağbaba, 'Daha güçlü, adil, zengin, bereketli ve mutlu bir Malatya'yı oluşturacağız' dedi.
!['Malatya'mız zor günlerden geçti artık gülme vakti'](https://i.malatyanethaber.com.tr/c/100/1682x947/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/spor-yeniii--kopyasi-kopyasi-6_1711803022_ofbYrB.png)
“Âşık olduğumuz bu şehre hizmet için geliyoruz” diyen Ağbaba, “Çocuğumuzdan yaşlımıza kadar herkese ulaşan bir büyükşehir olacak. Malatyalılar tarih yazıyor; memleketine ve geleceğine sahip çıkıyor. Gençlerin gözündeki, yüreğindeki umut olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.
“CİDDİ PROJELERLE MALATYA’MIZI AYAĞA KALDIRACAĞIZ”