Malatya'da Ödeme Rekoru: Kişi Başına 60 Bin TL Ödenecek!

Malatya'da Milli Eğitim çalışanları için promosyon ihalesi tamamlandı ve rekor bir teklif ortaya çıktı. Akbank, 36 ay boyunca geçerli olmak üzere kişi başı 60 Bin TL promosyon teklifi verdi. Bu teklif, Malatya'da bugüne kadar yapılan en yüksek promosyon teklifi olarak tarihe geçti.

Malatya'da Ödeme Rekoru: Kişi Başına 60 Bin TL Ödenecek!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Battalgazi ve Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri personeli için tarihi bir Maaş Promosyon anlaşmasına imza atıldı. Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından personelin maaş ücretlerinin ödeneceği bankayı belirlemek için İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda 14 bankanın davet edildiği 6 bankanın katılımıyla gerçekleştirilen Maaş Promosyon İhalesinde şimdiye kadarki en yüksek teklif olan 60.250₺ üzerinden anlaşmaya varıldı. Türkiye’de eğitim camiasında bugüne kadar yapılan en yüksek tutarlı maaş promosyon anlaşmasıyla rekora imza atıldı. 

Malatya'da Promosyon Rekoru: Kişi Başına 60 Bin TL!

Bu önemli anlaşmanın süresi 3 yıl olarak belirlendi. Bu süre zarfında personelin tüm mali işleri AKBANK aracılığıyla yürütülecektir.

Malatya'da Promosyon Rekoru: Kişi Başına 60 Bin TL!

İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır, önemli bir anlaşmaya imza attıklarını belirterek, “Değerli eğitim camiamız, promosyon sözleşmesi için bankalarla yürüttüğümüz müzakereler tamamlanmış olup ihale sonucunda en yüksek teklif veren ilgili banka ile sözleşme imzalanmak üzere anlaşmaya varılmıştır. Promosyon bedeli tek seferde yatırılmak üzere 60.250₺  olarak belirlenmiştir. Eğitim camiamıza hayırlı olsun.” dedi.

Malatya'da Promosyon Rekoru: Kişi Başına 60 Bin TL!