Malatya'da ilçe belediye başkan adayları netleşti

31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimi'nde AK Parti Malatya ilçe adayları belli oldu. Adaylar, Pazar günü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz tarafından açıklanacak.

Malatya'da ilçe belediye başkan adayları netleşti

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi  AK Parti’nin  Malatya’da aday belirleme çalışmaları  sona erdi. Belirlenen adaylar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’un katılımıyla, yarın saat 11.00’de  Merkez Spor Salonu’nda  açıklanacak.

Adaylarla ilgili açıklama yapan AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören: “Malatya’mızı ayağa kaldırmak için bu süreç içerisinde çok titiz bir şekilde aday tespit çalışmaları yapıldı. Yürütülen çalışma bundan sonraki dönemde depremin yarattığı izleri, yaşattığı ve verdiği zararları giderebilecek sağlıklı, her yönüyle memleketimizi ayağa kaldırabilecek bir ekip oluşturmak yönündeydi. Açıklanacak ekibimizle birlikte durmadan, yorulmadan çalışacağız. Güzel günlerin başlangıcında, bu heyecanla pazar günü tüm halkımızı Merkez Spor Salonu’na bekliyorum” ifadelerine yer verdi.