Malatya'da Depreme Canlı Yayında Yakalandı! 'Çok şiddetliydi. Hala sallıyor. Yine deprem'

Malatya Yeşilyurt merkezli 4.3 büyüklüğündeki deprem, kentte korku ve paniğe neden oldu. Son 12 saatte 4'ün üzerinde iki deprem meydana geldi. Yerel TV sunucusunun canlı yayında yaşadığı panik anları dikkat çekti.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Malatya'da Depreme Canlı Yayında Yakalandı! 'Çok şiddetliydi. Hala sallıyor. Yine deprem'

Malatya Yeşilyurt merkezli 4.3 şiddetinde deprem meydana geldi. Saat 12.54’te yerin 14 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem Malatya ile birlikte çevre il ve ilçelerden de hissedildi. Deprem sonrası bazı vatandaşlar panik yaşarken an itibariyle olumsuz bir durumun olmadığı ve saha tarama çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

Yerel TV sunucusu depreme canlı yayında yakalandı

Öğle saatlerinde meydana gelen 4.3 şiddetindeki depreme yerel ERTV sunucusu canlı yayında yakalandı. Yayın esnasında haberleri sunan kadın sunucu, deprem sarsıntısıyla birlikte panik yaşadı. Sunucunun, "Of, aman yarabbi, çok şiddetliydi. Çok şiddetliydi. Hala sallıyor. Yine deprem" sözleri ise dikkat çekti.

Son 12 saatte 4’ün üzerinde 2 deprem meydana geldi

Öte yandan kentte son 12 saatte 4’ün üzerinde 2 deprem meydana gelmesi ise dikkat çekti. Gece saat 00.41’de Yeşilyurt merkezli 4.2 büyüklüğündeki depremin ardından saat 12.54’te yine Yeşilyurt merkezli 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.