Kuzey Çevreyolu'nda yeni gelişme

AK Parti Malatya Milletvekili Abdurrahman Babacan, Kuzey Çevreyolu'nda çalışmaların hızlandığını ifade etti.

Kuzey Çevreyolu'nda yeni gelişme

2017 yılında yapımına başlanan Malatya’dan Karadeniz, Akdeniz ve Doğu Anadolu'ya seyahat edeceklerin transit kullanacağı 53,5 kilometre uzunluğundaki Malatya Kuzey Çevreyolu'nun yapım çalışması devam ediyor.

Kuzey Çevreyolu ne zaman bitecek?

Kuzey Çevreyolu'nun tamamlanma tarihi merak konusu olurken, AK Parti Malatya Milletvekili Abdurrahman Babacan, yol çalışmasını inceledi.

Kuzey Çevreyolu ne zaman bitecek?

Sosyal medya hesabından yol çalışmasına dair açıklama yapan Babacan, çalışmaların hızlandığını söyledi.Babacan,“ 'Kuzey Çevreyolu ne durumda? ‘Ne zaman bitecek?', 'Nasıl olacak?' Yıllardır hep konuştuğumuz sorular...Geçenlerde kilometreleriyle, etap ve kısımlarıyla, tarih ve maliyetiyle detayını paylaştığım projenin sahasında, şantiyesindeydik bugün. Karayolları Bölge Müdürümüz, müdür yardımcımız, saha şefimiz, yüklenici firma yetkililerimizle birlikte, Yeşilyurt Belediye Başkan Adayımız İlhan Geçit'in de bize iştirakiyle, kağıtlardakilerin sahada teyidi için buluştuk. Günün kısa ama en net sonucu:  Çalışmalar hızlanmış. Proje bittiğinde hepimizin içine sinen güzel bir çevre yoluna sahip olacağız. Hayırlı olsun deyinceye kadar takibe elbette devam…”dedi.