Kuyulu yolları yenilendi

Yeşilyurt Belediyesi, deprem ve aşırı kullanımdan yıpranan Kuyulu Mahallesi'nde 40 kilometrelik yol yatırımı yaptı.

Kuyulu yolları yenilendi

Yeşilyurt Belediyesi, deprem ve aşırı kullanımdan yıpranan Kuyulu Mahallesi'nde 40 kilometrelik yol yatırımı yaptı. Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplere kolaylıklar diledi.

Kuyulu Mahalle Muhtarı Seydi Kılıç, belediyeye teşekkür etti.

Başkan Çınar, "Yaşanan deprem felaketinin yanı sıra değişen hava şartları ve aşırı kullanımdan dolayı yıpranan yollarımızı teker teker yeniliyoruz. Sadece bu yıl içerisinde 300 kilometre sathi kaplama ve 70 bin sıcak asfalt serimi yaparak ilçemizin ulaşım kalitesinin yükselmesi noktasında etkin ve kararlı bir çalışma yürüttüğümüzü gözler önüne serdik. Kuyulu Mahallemizin ulaşım ağındaki sorunları çözmek amacıyla bugüne kadar yaklaşık 40 kilometre yol yenileme ve sathi kaplama çalışması yaptık. Depremden sonra nüfus artışının yaşandığı, bağ ve bahçe işlerinin yoğunlaştığı Kuyulu'daki hemşehrilerimizin rahat ve güvenli yollarda yolculuk etmeleri için planladığımız yatırımları teker teker gerçeğe dönüştürüyoruz" dedi.

Çınar, "Bu tür yatırımlarla ilçemizin merkez ve kırsal bölgelerini topyekün geliştirip vatandaşlarımıza güzel yatırımlar sunuyoruz" diye konuştu.

Kuyulu yolları yenilendi
Kuyulu yolları yenilendi