deprem konut
Deprem Konut haberleri ve son dakika gelişmelerine ait tüm haberleri listeleyin.
Malatya’da 117 Köy Evi Hak Sahiplerine Teslim Edildi!
Erdoğan Açıkladı: İşte Malatya’ya Yapılacak Konut ve İşyeri Sayısı..!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: 26 Bin 305 Konut Dağıtıldı!
Elazığ'da Deprem Konutları Kura Sonuçları Açıklandı Mı, Nasıl Öğrenilir?
Adıyaman Deprem Konutları Kura Sonuçları Açıklandı Mı, Ne Zaman Açıklanacak, Nasıl Öğrenilir?
Malatya 6. Etap Kura Çekilişi: Malatya TOKİ Kurasını Canlı İzle!
Malatya'da İlçe İlçe Çekilecek Konut Sayısı Belli Oldu!
Malatya’daki Hak Sahipleri Mağdur! Anahtarlar 3 Ay Sonra Teslim Ediliyor…
Malatya'da O İlçede Deprem Konutlarının Anahtarları Teslim Ediliyor...
Kaymakam Partal, deprem konutlarını yerinde inceledi
Altınözü’nde deprem konutları yükselmeye devam ediyor
Bakan Kurum, Müjdeyi Verdi! 40 Konut Teslim Edildi, Yeni Konutlar Yolda!
Konutları Malatya'da Cumhurbaşkanı Erdoğan Teslim Edecek!
Malatya’da Deprem Konutları Yetersiz Mi?
TOKİ Deprem Konutları İçin İsimler Belirleniyor: Sonuçlar Canlı Yayında!
Bakan Açıkladı! İşte Yıl Sonuna Kadar Teslim Edilecek Ev Sayısı...
Elazığ’da Deprem Konutları Kura Sonuçları Açıklandı Mı, Nasıl Öğrenilir?
Malatya Deprem Konutları Kura Sonuçları Açıklandı Mı, Ne Zaman Açıklanacak, Nasıl Öğrenilir?
Adıyaman Deprem Konutları Kura Sonuçları Açıklandı Mı, Ne Zaman Açıklanacak, Nasıl Öğrenilir?
Baykar'ın deprem konutları büyük beğeni topluyor
Vali Yavuz Açıkladı: Yeni Kuralar ve Teslimatlar Yakın Zamanda
Malatya'nın Talepleri Mecliste: Deprem Konutları Tamamlanıyor, Sağlık Ocağı Unutuluyor:
Kuralar Çekildi: Vatandaşlar Evlerine Yerleşmeye Başladı!
Malatya’da 2025 Sonuna Kadar Kaç Konutun Teslim Edileceği Belli Oldu...!
TOKİ Hatay Deprem Konutları Kura Çekimi Canlı Yayında: Sonuçlar e-Devlet’te
Adana Deprem Konutları Hak Sahipleri Açıklanıyor: Kura Çekimi Detayları ve e-Devlet Erişimi
Elazığ'da 141 Deprem Konutu Tamamlandı
Kahramanmaraş Deprem Konutları Kura Sonuçları
Osmaniye Deprem Konutları Kura Sonuçları Açıklandı Mı, Ne Zaman Açıklanacak, Nasıl Öğrenilir?
Adıyaman deprem konutları kura sonuçları ne zaman açıklanacak, nasıl öğrenilir?
Elazığ deprem konutları kura sonuçları açıklanıyor, nasıl öğrenilir?
Malatya Deprem Konutları Kura Sonuçları Açıklandı Mı, Ne Zaman Açıklanacak, Nasıl Öğrenilir?
Malatya’da Kurası Çekilecek Deprem Konutlarının İlçelere Göre Dağılımı Belli Oldu! İşte Detaylar…!
Deprem Konutlarıyla İlgili Muhtarlarla Toplantı Yapıldı
Malatya’da 6 bin 759 Deprem Konutunun Kurası Çekilecek: İşte Detaylar…!
Malatya Depremzedeleri Dikkat! Deprem Konutlarına Kavuşmak İçin Borçlandırma Şart…!
Bir Yıl İçinde Söz Verilmişti! Görenler Hiç Böylesini Hayal Etmiyordu... Tamamlandı...
Sınırda Deprem Konutları Yükseliyor
Deprem Konutlarının İçme Suyu DSİ'den!
Malatya Deprem Konutları İçin Müjdeli Haber... Tamamlandı..!