Filistin sorusu Milyoner'e damga vurdu!

Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam yayınlanan bölümünde Filistin bayrağı ve renklerini yasaklaması sonrasında kullanılan sembol soruldu. Yarışmacının doğru cevap vermesinin ardından Gazze'de yaşanan saldırılara tepki gösteren Kenan İmirzalıoğlu, 'Gazze'deki sivilleri, bütün dünya bir gözünü kapatarak, bir kulağını tıkayarak izliyor. İnşallah dünya bir an evvel aklını başına toplar' dedi.

Filistin sorusu Milyoner'e damga vurdu!

Haberler.com'da yer alan habere göre, Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam yayınlanan bölümünde günlerdir devam eden İsrail- Gazze saldırılarıyla ilgili bir soru soruldu. Sorunun ardından yaşanan zulme tepki gösteren İmirzalıoğlu, "İnşallah kendini büyük gören ülkeler, insani vicdani bir şekilde son bulur" ifadelerini kullandı.

KARPUZ DİLİMİ SEMBOLÜ SORULDU

Doğru cevaplar vererek 1 milyon TL'lik soruya gelen Eyüp İşler'e " İsrail'in işgal ettiği Filistin topraklarında Filistin bayrağı ve renklerini yasaklaması sonrası, hangisi protesto sembolü haline gelmiş ve bir dönem sokakta onu taşıyanlar tutuklanmıştır?" sorusu soruldu. Yarışmacı "Karpuz dilimi" yanıtıyla doğru cevabı verdi.