Canik, hayallerine kavuştu!

Canik Belediye Başkanı ve Adayı İbrahim Sandıkçı, 'Canik için hayal denilen projeleri biz kazandırdık. İlçemize ömürlük eserler ve hizmetlerle değer katmaya devam edeceğiz' dedi.

Canik, hayallerine kavuştu!

Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, Canik Hasköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Sandıkçı, ilçeye kazandıracakları yeni projeler hakkında bilgiler verip, talep ve önerileri dinledi. Canik’in projeler ve yatırımlarla yeni bir kimliğe kavuştuğunu ve insanların odak noktası haline geldiğini ifade eden Başkan Sandıkçı, “Projeler ve nezih yaşam alanlarıyla ilçemizi cazibe merkezi haline getirdik” şeklinde konuştu.

Canik’e ömürlük eser ve hizmetler

Canik’te 15 yıllık işi 5 yıl gibi kısa bir sürede gerçekleştirdiklerini belirten Sandıkçı, “Bugün karşımızda yeni kimliğiyle değer kazanan, sosyal donatı alanlarıyla insanını kucaklayan bir Canik var. İlçemize merkezi hükümet yatırımları ile birlikte belediyemiz yatırımları dâhil olmak üzere yaklaşık 10 miyar Türk lirası değerinde yatırım kazandırdık. Her bir projemizi yarınlarımızı düşünerek, hemşehrilerimizin uzun yıllar istifade edebileceği şekilde planladık ve hizmete sunduk. Canik için hayal denilen projeleri biz kazandırdık. Canikimize azimli ve gayretli çalışmalarımızla, ömürlük eserler ve hizmetlerle değer katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.