BAL'da kazanmayı bildik
Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 2. grup maçlarında Malatya takımları kazanmasını bildi.
BAL’da üst sıralar için mücadele eden Malatya İdmanyurdu, Elazığ deplasmanında Fırat Üniversitesi takımını 1-0 mağlup etti. BAL 2. Grupta mücadele eden Malatya temsilcilerinden Arapgirspor ise kendi sahasında 12 Bingölspor’u 2-1 mağlup etmeyi başardı.
Yeşilyurt Belediye Spor ise bu haftayı bay olarak geçirdi.
![BAL'da kazanmayı bildik](https://i.malatyanethaber.com.tr/c/100/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/bal-da-malatya-takimlari-kazan_1668951961_Ic5Le4-2.jpg)