Arguvanspor'da moral yemeği

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Arguvanspor'un Küçükçekmece Sinopspor'u konuk edeceği karşılaşma öncesi teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi. Kızıldaş, bu maçın Arguvanspor'un dönüm maçı olduğunu, futbolcuların bu azim ve kararlılıkla mücadele ettiği takdirde Arguvanspor'un ligi üst sıralarda bitireceğini söyledi.

Arguvanspor'da moral yemeği
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Malatya Arguvanspor Teknik Direktörü Ümit Dohman, Belediye Meclis Üyesi Avni Çıplak, Ziraat Odası Başkanı Turan Aslantürk, Arguvan Doğal Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Süleyman Sırrı Yücel, teknik heyet, yöneticiler ve futbolcular Malatya Arguvanspor Tesisinde düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş burada yaptığı konuşmada; " Mavi beyazlı takımımız yönetimimiz, teknik heyetimiz ve futbolcularımız her zaman adından gururla söz edilen temiz kulüplerden bir tanesidir. Takımımıza yeni katılan futbolcularımızın azim ve kararlılıkla mücadele etmeleri bizleri ciddi anlamda mutlu etti. Tüm gayret ve çabamız takımımızın canla başla mücadele etmesi ve daha iyi bir noktaya gelmesidir. İnanıyoruz ki ligde kalabilmek adına tüm mücadelemizi vereceğiz ve bu sezonu arzuladığımız yerde bitireceğiz. Sizlerin burada iyi bir ekip olup saha içerisinde birbirinizin eksiklerini telafi edip, mavi beyazlı takımımızın formasını gururla temsil edeceğinden hiçbir şüphem yoktur” dedi. 
 

Kızıldaş, arzu etmediğimiz aşağıdaki bölgelerden yukarıya doğru yükselmek zorundayız diyerek konuşmasına şöyle devam etti;  "Malatya Arguvanspor Kulübümüzün bugün oynayacağı maç bizim için kritik bir önem taşıyor. Bugün mutlaka ikinci yarıda kendi sahamızdaki ilk maçımızda puanla başlamamız gerekiyor, bu aşamada bir çıkış yakalamamız ve bunun devamını sağlamalıyız. Diğer maçlardaki galibiyetlerle +3 puanları hanemize yazdırarak üst sıralara çıkmayı istiyoruz. Arzu etmediğimiz aşağıdaki bölgelerden yukarıya doğru yükselmek zorundayız. Bugünkü maçta mavi beyazlı takımıza çok güveniyoruz ve kendilerine başarılar diliyorum.”