Ağır hasarlı binaların yıkımları devam ediyor
Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde ağır hasarlı yüksek katlı binaların patlayıcı ile yıkımlarına devam ediliyor.
Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’ta yaşanan depremlerde büyük yıkımın yaşandığı Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde yüksek katlı binalar patlayıcı madde kullanarak yıkılıyor. Belirli aralıklarda devam edilen yıkım işlemlerine bugün Barguzu Caddesi’nde devam edilirken, yüksek katlı 2 bloğun yıkımı kontrollü bir şekilde gerçekleştirildi. Yıkım işlemleri öncesi cadde çift taraflı trafiğe kapatılırken, site sakinleri ise yıkım işlemlerini gözyaşları ile izledi.
![Ağır hasarlı binaların yıkımları devam ediyor](https://i.malatyanethaber.com.tr/c/100/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/malatya-da-agir-hasarli-binala_1693321562_fLE7Ah-2.jpg)
![Ağır hasarlı binaların yıkımları devam ediyor](https://i.malatyanethaber.com.tr/c/100/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/malatya-da-agir-hasarli-binala_1693321562_fLE7Ah-3.jpg)
![Ağır hasarlı binaların yıkımları devam ediyor](https://i.malatyanethaber.com.tr/c/100/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/malatya-da-agir-hasarli-binala_1693321562_fLE7Ah-4.jpg)