Adana'da çalışmalar başladı

Adanı'nın Seyhan Belediyesi, bayramın son gününde ilçede kurulan kurban satış ve kesim alanlarında, kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirmeye başladı. Alanlar, Seyhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından ilaçlı suyla yıkarken, mazgallar ve çöp konteynerleri ise titiz bir şekilde dezenfekte ediliyor.

Adana'da çalışmalar başladı

Alanlar, hızlı bir şekilde temizleniyor

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Kurban Bayramı sonrası kurban atıklarının, havaların sıcak geçmesi nedeni ile kötü koku oluşmasına sebep olmasını önlemek, vatandaşlara herhangi bir problem yaşatmasını engellemek için satış ve kesim alanlarında yoğun bir temizlik çalışması sürdürdüklerini belirterek, "Halkımızın sağlığı bizim için her zaman öncelik teşkil eder. Seyhanlıların, huzurlu bir bayram geçirmesi için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız bayramın geride kalmasının ardından titiz bir şekilde devam ediyor. Alanlarımız, temiz ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için yeterli sayıdaki personelimiz, tüm ekipmanlarımız ile hijyen kuralları en üst seviyede tutularak hızlı bir şekilde temizleniyor" dedi.

Vatandaşlar ise Kurban Bayramı öncesi, süresince ve sonrasında verilen hizmet desteğinden dolayı Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin başta olmak üzere emeği geçen belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.