'31 Mart akşamı zafer ilan edeceğiz'

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, '31 Mart'ta Büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçelerde seçimleri kazanacağız. 31 Mart akşamı bu zaferimizi ilan edeceğiz 'dedi.

'31 Mart akşamı zafer ilan edeceğiz'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi adayların çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda mahalle ziyaretlerini sürdüren Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, Tohma Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Türkiye’nin en büyük partisi olacak
 '31 Mart akşamı zafer ilan edeceğiz'

Malatya’da Yeniden Refah Partisi’ne desteğin arttığını belirten Yıldırım, partinin Türkiye’nin en büyük 3. Partisi olacağını kaydetti. Yıldırım, “Artık son viraja girdik. Pazar günü her şey belli olacak ve Yeniden Refah Partisi’nin zaferini hep beraber kutlayacağız. Her seferinde çıkıp şunu söylüyorlar, ‘Eski belediye başkanlarını, eski milletvekillerini getirip kendisinde aday etti’ diyorlar. 2002 yılında hepsi Saadet Partisi’nden gidip AK Parti’yi kurdular. Şimdi AK Parti bir çöküş yaşıyor, hepsi Refah Partisi’ne geliyor. Bu kadar basit, bunu önleyemeyecekler. Çünkü Yeniden Refah Partisi, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Malatya’da da akın akın insanlarımız geliyor, Yeniden Refah Partisi, Türkiye’nin en büyük partisi olacak. Bugün Yeniden Refah Partisi olarak Milliyetçi Hareket Partisi’ni geçtik ve 500 bin üye ile Türkiye’nin dördüncü büyük partisi olduk. Çok az bir oy farkı kaldı, İyi Parti’yi geçecek ve Türkiye’nin üçüncü büyük partisi olacak” ifadelerini kullandı.

 Zaferimizi ilan edeceğiz
'31 Mart akşamı zafer ilan edeceğiz'

Yeniden Refah Partisi’nin hizmet etmek için vatandaşların emrini beklediğini aktaran Yıldırım şunları söyledi, “Bu seçimde size hizmet edecek olan belediye başkanlarını seçeceksiniz. Yeniden Refah Partisi kadrosu halkımızın emrinde bekliyor. 31 Mart’ta Büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçelerde seçimleri kazanacağız. 1 Nisan’dan itibaren Malatya’nın inşası ve imarı için gece gündüz çalışacağız. Halkımızın sesi olmak için, Malatyalıların sesi olmak için biz siyaset yapıyoruz. 31 Mart akşamı bu zaferimizi ilan edeceğiz.”
'31 Mart akşamı zafer ilan edeceğiz'

Malatyalıların kendilerini umursamayanlara sandıkta cevap vereceklerini vurgulayan Yıldırım, “AK Partililer, ‘Nasıl olsa vatandaş bize oy veriyor, diyorlar iş yapmıyorlar. Malatyalılar;  deprem bölgesinde en az konutun Malatya’da yapılmasını umursamayan, işyerlerini 1 yılda tamamlamayan, vatandaşları konteyner hayatına mahkum eden,  depremin yaralarını sarmak için sorumluluk hissetmeyen siyasi güç sarhoşlarına en güzel cevabı sandıkta verecektir. 20 yılda Malatya’yı enkaza çevirenler, bir daha göreve gelirse Malatya’nın ayakta kalan kısımlarını da enkaza çevirirler” şeklinde konuştu.

'31 Mart akşamı zafer ilan edeceğiz'