Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 17:16
 
Yeşilyurt Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi
Malatya Yeşilyurt İlçesi Belediye Meclis Üyeliği için resmi olmayan adayların İsim listesi açıklandı.
SİYASET Haberi
Yeşilyurt Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE  MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: MALATYA  İLÇESİ: YEŞİLYURT

ASIL ÜYE

Sıra No

TC Kimlik No

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

SELİM PİLTEN

18.09.1973

ERZURUM

LİSANS

İNŞAAT MÜHENDİSİ

2

 

VAHAP ERDEM

20.05.1968

DİVRİĞİ

LİSANS

MİMAR

3

 

MURAT ALABAŞ

10.12.1966

BATTALGAZİ

YÜKSEK LİSANS

EKONOMİST

4

 

SÜLEYMAN BAYRAM

11.08.1974

HEKİMHAN

LİSANS

ŞEHİR PLANCISI

5

 

İBRAHİM AYDOĞAN

01.05.1983

YEŞİLYURT

LİSANS

MUHASEBE MÜDÜRÜ

6

 

İSMAİL CANER KAYMAZ

05.01.1993

YEŞİLYURT

LİSANS

MİMAR

7

 

BEKİR KARAKUŞ

20.02.1984

BATTALGAZİ

LİSANS

PEYZAJ MİMARI

8

 

HAMİT ILICAK

08.07.1986

DARENDE

YÜKSEK LİSANS

İNŞAAT MÜHENDİSİ-BİNA

9

 

ONUR GÜNEŞ

10.03.1975

MALATYA

YÜKSEK LİSANS

MALİ MÜŞAVİR

10

 

MEHMET NACİ ŞAVATA

12.04.1947

MALATYA

LİSANS

EMEKLİ

11

 

ŞAHİN ÖZER

15.09.1978

DARENDE

YÜKSEK LİSANS

İNŞAAT MÜHENDİSİ-BİNA

12

 

MEHMET ÖZEN

10.01.1975

YEŞİLYURT

LİSE

ÇİFTÇİ

13

 

BATTAL TUNCAL

01.01.1953

AKÇADAĞ

LİSE

BÜRO MEMURU (HUKUK)

14

 

MEHMET AKİF KARACA

01.12.1983

BATTALGAZİ

LİSANS

MAKİNA MÜHENDİSİ

15

 

RAMAZAN YAKICI

20.05.1955

BATTALGAZİ

LİSANS

YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR

16

 

ÖMER KARAASLAN

10.04.1978

AKÇADAĞ

LİSANS

İNŞAAT MÜH.

17

 

ESİN TANRIVERDİ

15.05.1985

MALATYA

LİSANS

SOSYOLOG

18

 

ALİ PALANCI

22.07.1960

YEŞİLYURT

LİSE

BİREYSEL EMEKLİLİK ARACISI

19

 

METİN ÜNLÜ

17.05.1977

BATTALGAZİ

LİSANS

İNŞAAT MÜHENDİSİ

20

 

MEHMET EMİN AYDIN

10.05.1970

PÜTÜRGE

LİSE

MUHASEBE

21

 

NUMAN ÖZCAN

15.03.1988

BATTALGAZİ

LİSANS

BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

22

 

FATİH SEVİM

20.07.1985

BATTALGAZİ

LİSANS

İNŞAAT MÜHENDİSİ-BİNA

23

 

MEHMET MİRZA DİNÇER

04.03.1984

BATTALGAZİ

LİSANS

AVUKAT

24

 

NUSRET ASLAN

03.07.1976

MALATYA

LİSE

ESNAF

25

 

OKTAY ÖZEVREN

01.04.1974

BATTALGAZİ

ÖNLİSANS

YÖNETİCİ (HABERLEŞME)

26

 

MEHMET NAKİR

27.09.1961

BATTALGAZİ

LİSE

SANAYİ fLERİ SATIŞ ELEMANI

27

 

VEYSEL SER

31.05.1978

BASKİL

LİSANS

REHABİLİTASYON UZMANI

28

 

ŞEYDA ÖZTÜRK ASLAN

06.06.1986

MALATYA

LİSANS

AVUKAT

29

 

NEBİ YİĞİT

18.03.1973

HEKİMHAN

A.Ö.LİSE

ÇİFTÇİ

30

 

EYÜP AHMET BAŞAR

01.01.1986

      MALATYA

LİSANS

İNŞAAT MÜHENDİSİ

31

 

HALİME ÇAKAR

15.11.1982

BATTALGAZİ

YÜKSEK LİSANS

TEKNİK ÖĞRETİM ÖĞRETMENİ (ORTA ÖĞRETİM)

32

 

RAMAZAN MADEN

11.10.1955

ÇELİKHAN

ORTAOKUL

ÇİFTÇİ

33

 

FURKAN TATAR

25.01.1976

YEŞİLYURT

ÖN LİSANS

KARGOCU

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

İLİ: MALATYA  İLÇESİ: YEŞİLYURT

YEDEK ÜYE

Sıra No

 

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

AHMET ÜNSAL İZCİLER

02.01.1985

MALATYA

LİSANS

ESNAF

2

 

BATTAL ERTAN

01.04.1977

YEŞİLYURT

LİSE

ESNAF

3

 

ALİ ÖZŞEKER

08.05.1979

YEŞİLYURT

ÖN LİSANS

TEKNİKER

4

 

HASAN KARAGÖZ

15.03.1982

BATTALGAZİ

LİSANS

İŞLETMECİ

5

 

HACI MEHMET AYDEMİR

08.12.1967

YEŞİLYURT

LİSANS

MALİ MÜŞAVİR

6

 

OSMAN ERGÜL

07.09.1990

BATTALGAZİ

LİSANS

İÇ MİMAR

7

 

HÜSEYİN APAK

16.12.1977

BATTALGAZİ

LİSANS

YÖNETİCİ (TOPTAN TİCARET)

8

 

HAMİT MAHAN

03.07.1979

LİSE

TİCARET

9

 

MEHMET POYRAZ

10.11.1980

DARENDE

LİSANS

ESNAF

10

 

VEHBİ AKIN

24.10.1966

YEŞİLYURT

A.Ö.LİSE

TİCARET

11

 

MERAL ASLAN

26.03.1971

AKÇADAĞ

ÖNLİSANS

TIBBİ BİYOKİMYA UZMANI

12

 

RAMAZAN ŞAHİN

01.03.1960

ÇELİKHAN

ORTAOKUL

EMEKLİ

13

 

SABRİ YILDIZ

01.02.1965

ÇELİKHAN

İLKOKUL

ÇİFTÇİ

14

 

İZZETTİN AKKAYA

01.03.1958

AKÇADAĞ

LİSE

ÇİFTÇİ

15

 

ÖMER AKYSÖNDÜ

01.01.1978

KAHTA

LİSE

ÇİFTÇİ

16

 

MAHMUT KESKİNKILINÇ

25.12.1951

YEŞİLYURT

LİSE

BEDEN İŞÇİSİ (GENEL)

17

 

YUSUF DOĞAN

05.01.1968

YEŞİLYURT

LİSANS

YÖNETİCİ (PERAKENDE TİCARET)

18

 

SEDAT ALPKIRAY

01.07.1975

BİNGÖL

LİSANS

TATLI USTASI (BAKLAVA)

19

 

CEMAL RAVCI

01.01.1965

ARAPGİR

ORTA OKUL

MÜTEAHHİT-İŞLETME SEKTÖRÜ

20

 

ZEKİ ERDEM

29.04.1978

YEŞİLYURT

LİSE

BEDEN İŞÇİSİ

21

 

NURETTİN SAĞLAM

10.10.1977

DARENDE

ORTAOKUL

ESNAF

22

 

MEHMET AYHAN ÖRSEL

22.05.1963

BATTALGAZİ

LİSANS

AYAKKABI İMALATÇI (SAYACI)

23

 

AZİZ KARADOĞAN

01.01.1966

YEŞİLYURT

İLKOKUL

MÜTEAHHİT-İŞLETME SEKTÖRÜ

24

 

ŞERAFETTİN DURAK

06.11.1959

YEŞİLYURT

ORTA OKUL

ÇAY EKSPERİ

25

 

HÜSEYİN İÇLİ

25.06.1963

YEŞİLYURT

LİSANS

ZİRAAT MÜHENDİSİ (BİTKİ KORUMA)

26

 

GÜLÇİN UTAŞ ASLAN

21.06.1989

AKÇADAĞ

LİSANS

MİMAR

27

 

SEVİL ŞİMŞEK

30.05.1978

AKÇADAĞ

LİSE

EV EKSENLİ ÇALIŞAN

28

 

MEHMET BÜLBÜLOĞLU

09.06.1987

BATTALGAZİ

LİSANS

İNŞAAT MÜHENDİSİ-BİNA

29

 

MEHMET YILDIRIM

20.01.1988

BATTALGAZİ

LİSANS

MADEN MÜHENDİSİ

30

 

ARİF KOYUN

01.03.1957

AKÇADAĞ

LİSANS

YURT YÖNETİM MEMURU

31

 

VAHAP KARAÇAY

04.06.1956

YAZIHAN

ÖNLİSANS

BANKACILIK MESLEK ELEMANI

32

 

HASAN ORUÇ

10.09.1985

YAZIHAN

LİSANS

MALİ MÜŞAVİR

33

 

NİHAT HACIOĞLU

10.08.1972

YAZIHAN

ORTA OKUL

MÜTEAHHİT - İNŞAAT SEKTÖRÜ

34

 

DÜNDAR TUNÇ

01.12.1978

YEŞİLYURT

ÖNLİSANS

RESTORAN İŞLETMECİSİ

35

 

İBRAHİM CANAL

10.11.1964

YEŞİLYURT

A.Ö.LİSE

MÜTEAHHİT-İŞLETME SEKTÖRÜ

36

 

RAMAZAN ALTIN

15.06.1984

ÇELİKHAN

A.Ö.LİSE

BERBER

37

 

EMRE BUDAK

17.08.1987

YEŞİLYURT

LİSE

MUHASEBE

 

KONTENJAN

Sıra No

 

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri – Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

KADİRCAN ESEN

27.01.1989

YEŞİLYURT

YÜKSEK LİSANS

İNŞAAT MÜHENDİSİ-BİNA

2

 

BARAN YILDIZ

22.04.1991

BATTALGAZİ

LİSANS

İNŞAAT MÜHENDİSİ

3

 

MUZAFFER ÇELİK

05.06.1967

BATTALGAZİ

LİSANS

YEŞİLYURT BLD. İŞGEM GENEL MÜDÜRÜ

4

 

ÖMER TAŞ

06.03.1980

YEŞİLYURT

LİSANS

SİGORTA ACENTESİ TEKNİK PERSONELİ

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: Yusuf Cici
Etiketler: Yeşilyurt, Belediye, Meclis, Üyesi, Aday, Listesi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı