Haber Detayı
13 Eylül 2018 - Perşembe 12:30
 
Yapı fuarı hazırlıkları başladı
Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından organize edilen fuarların hazırlıklarına başlandı. 3-7 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan 6. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) ile ilgili firmalara duyuru yapılarak stant satışlarına başlandığı bildirildi.
DİĞER Haberi
Yapı fuarı hazırlıkları başladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından sektör temsilcilerine gönderilen mesajlarla fuarla alakalı müracaat ve katılım bilgileri paylaşıldı. Yapı ve Dekorasyon alanında Bölgenin en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı ve Dekorasyon Fuarı, Malatya ve bölgesinin yatırımcı kamu kuruluşlarını ve yapı-dekorasyon profesyonellerini bir araya getirerek sektörün nabzını tutmayı hedeflediği bildirilen yazıda fuar ile ilgili bilgilere de yer verildi. Bu bilgiler içerisinde, “Büyükşehir Belediye Yanı Fuar alanında 4 bin 800 metrekare kapalı alanda açılacak olan 6. Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı  (MAYDEF)  inşaat, yapı, mobilya, dekorasyon vb. sektörün önde gelen firmalarını Malatya’da bir araya getiriyor” ifadeleri yer aldı.

Kendinden söz ettiren bir fuarız

Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz fuarımızla, inşaat, yapı, dekorasyon ve mobilya alanındaki beklentileri karşılamayı hedefliyoruz. İlimizin ve bölgesinin yapı ve dekorasyon alanındaki firmalarını, yatırımcı kamu kuruluşlarını ve bu alanlardaki profesyonelleri hem alandaki sektörlerle hem de Malatya ve bölgeden gelecek vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Hedefimiz, ulusal düzeyde kendinden söz ettiren fuarlara bir yenisini eklemektir. Bu kapsamda fuar öncesinde Fuara etkin katılım sağlamak için Elazığ, Tunceli, Bingöl, Erzurum, Erzincan, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Sivas ve Kayseri illerimizdeki Ticaret ve Sanayi Odaları ile yapı ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren meslek kuruluşlarıyla görüşmeler gerçekleştiriyoruz” dedi. 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: Yusuf Cici
Etiketler: Yapı, fuarı, hazırlıkları, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı