İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
3 puan alabilirdik
3 puan alabilirdik
Sürprize yer yok
Sürprize yer yok
Haber Detayı
10 Şubat 2019 - Pazar 20:57
 
Siyaset cesaret işidir
31 Mart 2019’da yapılacak olan Yerel Seçimler kapsamında Saddet Partisi Malatya’da çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
SİYASET Haberi
Siyaset cesaret işidir

Bu kapsamda Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Cemali Marasalı ve Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret ederek, kentin ekonomisi ve esnafın sıkıntıları ile ilgili istişarelerde bulundu. Marasalı, enflasyon ile mücadelenin daha rahat bir şekilde yürütülebilmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı ekonominin başından almasını tavsiye etti. Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Emine Akkurt, sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek, Keskin’in destekleri ve yönlendirmelerinin kendileri için önemli olduğunu söyledi. Akkurt, “2019 yerel seçimler kapsamında Saadet Partisi'nden Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı olarak başkanımızı ziyaret ettik. Bizleri kabul ettiği için nezaketinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. İnşallah bu süreç sıkıntısız ve sağlıklı bir şekilde öncellikle Malatya'mıza ve tüm ülkemiz için hayırlara vesile olur. Yerel yönetimler, yerel katılım anlamında çok önemli, bu katılımlarda tabi ki sivil toplum kuruluşlarının da önemi çok büyük. Bu bağlamda sizlerin katkıları, destekleri, yönlendirmeleri çok önemli” dedi.

Sizleri tebrik ediyorum

Marasalı ve Akkurt’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin ise, “Hepiniz esnafsınız yıllarca beraber çalıştık, beraber güldük, Malatya'da beraber oturduk, beraber ağladık, beraber güldük. Emine Hanımı ben eskiden siyasette çalışmasına baktığımda çok aktif çalışan, her zaman takdir ettiğim bir kardeşimiz. Kendisi de aday olmuş Yeşilyurt'a ben başta hayırlara vesile olmasını dilerim, Allah hakkında hayırlısını versin. Gerçekten layık bir arkadaşımız. Buraya gelmesi de büyük bir cesaret. Siyasette, biraz cesaret işidir” İfadelerini kaydetti.

Kaynak: (Bülten) - Bülten Editör: Yusuf Cici
Etiketler: Siyaset, cesaret, işidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı