Haber Detayı
11 Haziran 2018 - Pazartesi 22:00
 
Millet kazanacak
AK Parti Malatya milletvekili adayı Ahmet Çakır, 24 Haziran seçimlerine ilişkin, “Millet ne derse o. Millet ne söylüyorsa biz onun arkasındayız. 24 Haziran'da milletin vereceği karara saygılıyız ve sadece millete güveniyoruz. İnşallah yine biz kazanacağız, millet kazanacak” dedi.
SİYASET Haberi
Millet kazanacak

16 yılda 19,5 milyar liralık yatırım

Çakır, AK Parti iktidarları döneminde Malatya’da 19,5 milyar liralık yatırım ile önemli projelerin hayata geçirildiğini belirterek, “İkinci üniversite olarak Turgut Özal Üniversitesi, eski İnönü stadın yerine millet bahçesi, inşaatı devam eden 300 yataklı Malatya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile 217 yataklı Onkoloji Hastanesi’nin de aralarında bulunduğu 5 sağlık tesisi, Malatya-Darende-Gölbaşı yolu Malatya-Hekimhan yolu Kömürhan Köprüsü, Kuzey Çevre Yolunun da aralarında bulunduğu devam eden 7 ulaşım projesi önümüzdeki iki yıl içerisinde hayata geçirilecek” dedi.

Kimse bu millete tepeden bakamaz

AK Parti’nin sadece millete güvendiğini ve her seçimde milletin muhalefetin sunduğu içi boş vaatlere gereken cevabı verdiğini söyleyen Ahmet Çakır, “Kimse bu millete tepeden bakamaz. Millet ne derse o. Millet ne söylüyorsa biz onun arkasındayız. Yine millete gidiyoruz. 24 Haziran'da onun vereceği karara saygılıyız. Dış güçlere güvenmiyoruz biz sadece millete güveniyoruz, Allah'a güveniyoruz. İnşallah yine biz kazanacağız, millet kazanacak” dedi. Çakır, Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 yıldır bu milletle beraber hareket ettiğini ve her yerde eserinin olduğunu söyledi. 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: Yusuf Cici
Etiketler: Millet, kazanacak, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı