Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 23:23
 
Erdoğan’ı yalnız bırakmayacağız
AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı TBMM’de yalnız bırakmayacaklarını vurgulayarak, "Erdoğan ve AK Parti düşmanlarının heveslerini kursaklarında bırakacağız" dedi. Koca, “ Güçlü bir Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’ye daha kazandıracağı birçok hizmet, ancak mecliste güçlü AK Parti ile mümkündür” ifadesinde bulundu.
SİYASET Haberi
Erdoğan’ı yalnız bırakmayacağız

16 YILDA 19,5 MİLYARLIK YATIRIM

Başkan Koca, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin ülke için hayati bir önem taşıdığını belirterek, AK Parti’nin yine Malatya’dan büyük bir zaferle çıkacağına inandığını söyledi. Hayalinin dahi kurulamadığı icraatların AK Parti iktidarında kazandırıldığını ve 16 yılda kentte 19,5 milyar liralık yatırımın gerçekleştirildiği kaydetti.

AK PARTİ’YE DERS VERMEYE KALKIYORLAR

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden, Recai Kutan Barajı’na, Karahan Tüneli’nden Yeni Malatya Stadyumu’na kadar daha birçok hizmeti Malatyalılarla buluşturduklarını söyleyen Koca, “Biz 16 yıldır laf değil, icraat üretiyoruz. Kimileri gibi boş konuşmalarla gündemi doldurmuyoruz. Bu memlekete bir asırdır çivi çakamayan gayri milli zihniyet, 16 yıldır ülkeye çağ atlatan AK Parti’ye ders vermeye kalkıyor. Milletimiz asıl en büyük dersi 24 Haziran’da sandıkta verecektir" dedi.

OYUNUN ADI ERDOĞAN’I YALNIZLAŞTIRMA

2002’den bu yana AK Parti’nin kalesi konumunda olan Malatya’nın 24 Haziran’da da yine rekor oyla Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçeceğini ve AK Parti’nin de 6 milletvekilini TBMM’ye göndereceğini ifade eden Koca, "Son zamanlarda gerek ülkemizde gerek Malatya genelinde sahneye bir oyun konmaktadır. Oyunun adı Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnızlaştırma. Bir kere şunu iyi idrak etmeliyiz. AK Parti demek, Recep Tayyip Erdoğan demektir” diye konuştu.

MALATYALILAR BU OYUNU SANDIKTA BOZACAK

Başkan Koca, “Cumhurbaşkanımızın her zaman arkasında Beydağı gibi dimdik duran Malatyalı hemşehrilerim, bu oyunu 24 Haziran’da AK Parti’ye verecekleri oyları ile bozacaktır. Güçlü bir Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’ye daha kazandıracağı birçok hizmet, ancak mecliste güçlü AK Parti ile mümkündür. Biliyorum ki Cumhurbaşkanı sevdalısı Malatya’m başkomutanının elini mecliste güçlü tutacak, Erdoğan ve AK Parti düşmanlarının heveslerini kursaklarında bırakacaktır" dedi. 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: Yusuf Cici
Etiketler: Erdoğan’ı, yalnız, bırakmayacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı