Haber Detayı
13 Eylül 2018 - Perşembe 12:27
 
Birliktelik bizi güçlü kılıyor
Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Malatya’mızda birliktelik ve bütünlük havası var buda bizi güçlü kılıyor. Ufak tefek hatalarımız olabilir ama amaç ve iyi niyetten hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
DİĞER Haberi
Birliktelik bizi güçlü kılıyor

Başkan Çınar, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Derneğini (MGTC) ziyaret etti. Çınar yaptığı konuşmada, gazetecilik mesleğinin önemine değinerek, “Yeşilyurt belediyesi Malatya’nın en büyük ilçelerinden birisidir.  Malatya’nın giriş kısmı, son zamanlarda gösterdiği performansla, halkın önünde olan nüfusu en fazla artan, belediyecilik hizmetleri sosyal, fiziksel özellikle kültürel anlamda ki faaliyetlerle, her anlamda Malatya’nın önde giden belediyesi, özellikle sivil toplum kuruluşları kamu kuruluşları ve basınımızla, ortak hareket ederek memleketimizin güçlenmesi için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya hazırız. Malatya’mızda birliktelik ve bütünlük havası var buda bizi güçlü kılıyor. Ufak tefek hatalarımız olabilir ama amaç ve iyi niyetten hiç kimsenin şüphesi olmasın. Biz toplumun önderi olan belediye olarak her zaman yanlarında berber yol arkadaşı olacağımızı belirtmek istiyorum” diye konuştu.

Şuan devam eden bir görevimiz var

Başkan Çınar, bir gazetecinin önümüzdeki yerel seçimlerde aday olup olmayacağına dair sorusuna ise, “Parti bir aday adaylık sürecini başlatsın. Şuan devam eden bir görevimiz var. Ekibimizle istişare ederiz. Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından kalan sürenin tamamlanması için bir görev tebliğ edildi, görevi en iyi şekilde yapmakla mükellefiz, yeri geldiğimiz zaman açıklama yaparız şuan bu konuyu konuşmak için erken” dedi. MGTC Başkanı Fatih Avcı, da Başkan Çınar’ın ziyaretinden duyduğunu memnuniyeti dile getirerek, doların yükselişiyle birlikte gazete maliyetlerinin de arttığını sözlerine ekledi.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: Yusuf Cici
Etiketler: Birliktelik, bizi, güçlü, kılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı